KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12644476
nr 1264 4476
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1948. Olja på duk, 50x73 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:33:34
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström